Ule Poliuretanowe

Strona

Wysokiej jakości ule poliuretanowe od producenta

W naszym sklepie internetowym możesz kupić ule poliuretanowe od producenta w przystępnych cenach. Produkty wykonane z poliuretanu charakteryzują się trwałością i doskonałą jakością wykonania. Oferujemy doskonałe ule, które są łatwe do utrzymania i pomogą pomnożyć Twoje rodziny pszczele.

Cechy i zalety uli poliuretanowych

Ule poliuretanowe cieszą się coraz większą popularnością wśród pszczelarzy, ponieważ gwarantują długą żywotność i ułatwiają pracę pszczelarzom. Elementy uli poliuretanowych doskonale łączą się z ulami z drewna i styropianu.

Główną różnicą między ulami wykonanymi z materiału poliuretanowego jest doskonała właściwość termoizolacyjna, która jest dwukrotnie lepsza od styropianu. Śmiało możesz używać naszych uli do pasiek wędrownych i nie martwić się o życie swoich rodzin pszczelich. Latem, kiedy wzrasta nasłonecznienie, ule poliuretanowe doskonale spełniają swoje funkcje termoizolacyjne. Pszczołom będzie jak najbardziej komfortowo by rozwijać się i spełniać swoją główną funkcję - gromadzenie miodu.

Ponadto poliuretan ma szereg innych zalet:

  • lekkość i wytrzymałość, która gwarantuje prostą pracę z ulami i zapewnia długą żywotność;
  • wygodna konstrukcja, na którą składają się dwa korpusy, higieniczne dno, pokrowiec, pół korpus i daszek;
  • odpycha wilgoć, ule poliuretanowe nie chłoną wody, dzięki czemu wilgoć nie osadza się na wewnętrznych ściankach ula, co ułatwia pielęgnację;
  • eliminowana jest możliwość rozwoju grzybów lub pleśni, co często zdarza się w przypadku uli drewnianych;

Konserwacja ula to dość prosty proces. Naszych uli nie musisz malować, ponieważ już w materiale zawierają kolor. Niewątpliwą zaletą takich uli jest niski poziom przewodności cieplnej, a co za tym idzie brak potrzeby dodatkowej izolacji.

Zalety zamówienia

BeePoint to firma produkująca wysokiej jakości ule poliuretanowe, działająca na polskim rynku od ponad 2 lat. Nasz zespół specjalistów profesjonalnie podchodzi do produkcji uli, przez co: gwarantuje trwałość, odporność na wszelkie warunki atmosferyczne oraz doskonałą izolację termiczną każdego produktu.

Pracujemy na zasadzie przedpłaty, po czym przystępujemy do produkcji wyrobów według Państwa życzeń i potrzeb. Termin realizacji zamówienia to 1-2 dni robocze. Dostawa realizowana jest na terenie całej Polski. Możesz u nas niedrogo zamówić wysokiej jakości ule i uzyskać doskonałych pomocników dla Twojego biznesu pszczelarskiego.