O firmie

Szanowni Państwo,

Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą na polskim rynku.

BeePoint Ule na rynku polskim istnieje od ponad 2-óch lat. Jak sama nazwa wskakuje zajmujemy się produkcją uli, ale.... niezwykłych uli dla profesjonalistów. Projektowaliśmy je blisko dwa lata, by spełnić oczekiwania
klientów – doskonałe rozpoznanie, zbadanie rynku, projektowanie przez nasz wykwalifikowany personel. Wspólnie stworzyliśmy niesamowity produkt – ul poliuretanowy, który wyróżnia trwałość, znakomita termoizolacja i łatwa konserwacja, a dzięki naszej firmie idealna i niepowtarzalna jakość wykonania nie do podrobienia.


Ule poliuretanowe podbijają rynek pszczelarski, a to za sprawą lekkiej konstrukcji – niektóre elementy ważą mniej jak 1 kg oraz elastyczność w łączeniu poszczególnych elementów z ulami np. drewnianymi czy
styropianowymi – daje nam to możliwości tworzenia indywidualnych, skrojonych na wymiar pod klienta uli przez co zwiększamy ich funkcjonalność.
Dodatkowo tworzymy własne formy, dzięki temu możemy stworzyć dowolny wzór na potrzebę klienta. 


BeePoint Ule wyróżnia zupełnie inne podejście do tematu. Udoskonaliliśmy materiał, nowymi surowcami - ule są trwałe i odporne na warunki atmosferyczne, czy uszkodzenia mechaniczne. Nasza innowacyjność to poliuretan kolorowy.
Produkując ule, które mają już kolor, zmniejszamy nakład pracy pszczelarza przy rozpoczęciu sezonu oraz ograniczamy tym samym jego wydatki na malowanie ich.
Poliuretan to doskonały produkt termoizolacyjny. Zimą, dzięki niemu pszczoły bez problemu są w stanie zachować odpowiednią temperaturę i wykorzystywać mniej energii, a latem temperatura z zewnątrz nie przedostaje się do środka i
pszczoły mają chłodniej. Grubość ścianek naszego ula wynosi 3.5 cm, dla porównania, aby ul drewniany miał podobną termoizolacje ścianka musiałaby mieć grubość kilku dziesięciu centymetrów.

Firma BeePoint rozwija się stale. Z dnia na dzień, dzięki opinii pszczelarzy i
naszych partnerów jesteśmy w stanie udoskonalać nasze produkty i tworzyć
doskonałe ule przyszłości.

 

Zespół Bee Point Ule