Elementy Ula Wielkopolskiego

Elementy ula wielkopolskiego

Ul Wielkopolski jest jednym z popularnych typów uli wśród pszczelarzy. Są kompaktowe i lekkie, dobrze wentylowane i wygodne w pracy pszczelarza. W naszym sklepie internetowym możesz kupić elementy ula wielkopolskiego najlepszej jakości z dostawą do domu.

Asortyment elementów wielkopolskiego ula

Jeśli masz poważne zamiary w pszczelarstwie, musisz monitorować stan uli i ich elementów. Zdarzają się sytuacje, kiedy trzeba wymienić tylko jeden konkretny element ula lub dokupić dodatkowe części. Potrzeba zmiany elementów ula jest szczególnie dotkliwa, gdy rodzina pszczół zaczyna aktywnie się rozwijać i rosnąć liczebnie.

Nasz sklep internetowy BeePoint oferuje duży wybór elementów wielkopolskiego ula w najczęściej spotykanej konfiguracji: 6-ramkowa, 10-ramkowa, 12-ramkowa.

Możesz przeglądać oferty na stronie internetowej i zamówić wszystko, czego potrzebujesz:

  • daszek,
  • korpus,
  • korpus 1/2,
  • dennica,
  • podkarmiaczki dla pszczół.

Produkty dostępne są w trzech kolorach: niebieskim, żółtym i zielonym. Podczas składania zamówienia możesz wybrać kolor. Grubość ścianek elementów ula wynosi 3,5 cm.

Zamów elementy wielkopolskiego ula

Naszą misją jest popularyzacja wśród ludzi zamiłowania do miodu i pszczelarstwa. Chętnie pomożemy w doborze potrzebnego produktu, udzielimy szczegółowych konsultacji telefonicznych i jak najszybciej wyślemy zamówienie. Zamów elementy wielkopolskiego ula w najlepszej cenie online i przekonaj się o jakości i niezawodności naszych produktów.